ستاره‌ها به Fortnite سقوط می‌کنند: نمایش ویدئوی STAR WARS در Risky Reels!

اگر شما یکی از طرفداران بازی Fortnite نیستید اما یکی از طرفداران سرسخت STAR WARS هستید، تقریباً یک هفته وقت دارید تا این بازی Battle Royale رایگان را دانلود کنید و به جمع بازیکنان آن اضافه شوید. در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۳ آذر ۱۳۹۸) شرکت LucasFilms یک ویدئوی تازه و نگاهی نزدیک‌تر به فیلم STAR WARS: The Rise of Skywalker را عرضه خواهد کرد. البته با یک تفاوت عظیم. این ویدئو تنها در یک مکان قابل مشاهده‌ست، بازی Fortnite.

این موضوع توسط پوسترهایی که در سرتاسر دنیای دیجیتال Fortnite نمایان شدند، معلوم شد. این Event از صحنه‌های کاملاً تازه و پیش از این دیده نشده، رونمایی خواهد کرد. ویدئوی مورد بحث، در ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت EST (ساعت ۱۰:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران)، در بخش تئاتر Risky Reels پخش خواهد شد با یک برنامه‌ی پس از عرضه‌ی این ویدئو نیم ساعت بعد برگزار خواهد شد. بر اساس این پوسترها، حضوری افتخاری از کارگردان STAR WARS: The Rise of Skywalker نیز در این Event رخ خواهد داد. متأسفانه، این تنها چیزهایی‌ست که ما درباره‌ی این اتفاق می‌دانیم. اما به زودی همه چیز نمایان خواهد شد. خود این فیلم در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد.

 

ستاره‌ها به Fortnite سقوط می‌کنند: نمایش ویدئوی STAR WARS در Risky Reels!

 

این پست توسط اکانت اصلی توییتر بازی محبوب Fortnite گذاشته شد. این بازی با Franchiseهای بسیاری Event گذاشته است. از چیز کوچکی همچون Stranger Things تا نمونه‌های بسیار بسیار بزرگ‌تری همچون سری فیلم‌های Avengers و STAR WARS. اما این می‌تواند تا یکی از بزرگ‌ترین و بهترین موفقیت‌های تجاری تاریخ این بازی باشد. این موفقیت از طریق توافقی که بین Disney و Epic Games صورت گرفت، رخ داد. البته برای چنین توافقی برای هر دو طرف موفقیت‌آمیز خواهد بود و موقعیتی عالی محصوب می‌شود.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)