رویایی قدیمی که باز می‌گردد: تحلیل بازی کنسل شده ی در حال بازگشت Star Wars 1313

آیا بازی Star Wars 1313 را به یاد دارید؟ این بازی در لیست بهترین بازی های کنسل شده ی ما بود ولی به نظر میرسد که این بازی قرار است بزودی جایگاه خود را از دست دهد چراکه کانال Star Wars Comics در حال ساخت دوباره ی این بازی به عنوان یک پروژه ی طرفدارساخت است.

در این ویدئو او اعلام میکند که در حال بازسازی این بازی کنسل شده با بودجه بندی شخصی است. او اظهار داشته که در ساخت این بازی با شرکت دیزنی به مشکل برنخواهد خورد چراکه تنها راه برای شکایت دیزنی از این بازی در صورتی است که در گذشته یک بازی با همین نام عرضه شده باشد، که نشده است.

 


تحلیل بازی STAR WARS 1313

این بازی در تاریخ ۴ می ۲۰۱۲ (۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱) معرفی شد و تبدیل به مورد انتظارترین بازی سال شد. با این وجود پس از اینکه دیزنی شرکت Lucas Arts رو خریداری کرد تمامی بازی های در حال ساخت از جمله Star Wars 1313 را کنسل کرد. این بسیاری از طرفدارها را نارحت کرد و پس از گذشت ۶ سال، همچنان طرفداران با تمام وجود خواستار این بازی هستند و پس از معرفی بازی به شما، کامل دلیل این هیجان را متوجه میشوید.

این بازی قرار بود در طبقات پایین، پارتیزانی و پر از خلاف سیاره ی  Coruscant (کاروسانت) اتفاق می افتاد. داستان بازی درباره ی اوایل زندگی جایزه بگیری Boba Fett میباشد و ما حملات سریع و خشن اسلحه و وسایل محور رو تجربه خواهیم کرد.

مناطق مختلف این بازی شامل منطقه های خاص امپراطوری، بازار، کلوپ جایزه بگیرها و خیلی بیشتر بود. در بازی شما میتوانید از شخصیت های جانبی قرارداد دریافت کنید.

در تصویر بالا ما نگاهی ابتدایی به فضای خاص و خارق العاده ی بازی می اندازیم

همانطور که در تصویر بالا میتوان مشاهده کرد، فضای بازی، فضایی تاریک و فضایی و آینده نگرانه همچون CYBERPUNK دارد و بازی رویایی طرفداران Star Wars میباشد.

این تصویری از اوایل بازی میباشد که Boba Fett هنوز به اون جایزه بگیر معروف و قدرتمندی که در فیلم ها میبینیم تبدیل نشده است. اما این بازی پیش داستان (Prequel) ای است به سه گانه ی اصلی Star Wars.

در این تصویر مشاهده میکنیم که Boba Fett بالاخره به گروه معروف و جایزه بگیر Mandalorian ملحق شده است و تجهیزات خود را تا حدودی ارتقا داده است. این شایعات بازی درباره ی یک سیستم آپدیت تجهیزات را تایید میکند. شخصیت Boba Fett پس از Darth Vader پرطرفدارترین و محبوب ترین شخصیت سری Star Wars میباشد.
امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. نظرات خود را ثبت کنید. و باشد که نیرو با شما باشد.(!!!May The Force Be With You)

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب