مرده‌ها دوباره بازمی‌گردند: عرضه‌ی بازی State of Decay 2 برای Steam!

بازی State of Decay 2 ابتدا در تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۱۸ (۱ خرداد ۱۳۹۷) عرضه شد، اما بالاخره قرار است در سال آینده برای Steam منتشر خواهد شد. بر اساس اکانت توییتر Lashman، صفحه‌ی State of Decay 2 در Steam هم اکنون فعال است. با وجود اینکه تاریخ عرضه‌ی آن قرار بود ۱ آپریل ۲۰۲۲ باشد.

در بخش “About this Game” می‌توان مشاهده کرد که “Undead Labs افتخار می‌کند که بهترین نسخه‌ی قیامت زامبی ما در اوایل ۲۰۲۰ برای Steam منتشر خواهد شد. چشمان خود را باز و اسلحه‌‎ی خود را آماده نگه دارید و فراموش نکنید که این صفحه را دنبال کنید، چراکه سورپرایزهای خارق‌العاده‌ای در ماه‌های آینده در انتظار شما خواهند بود. این قیامت رو نباید از دست بدید.” پس تاریخ عرضه‌ی اعلام‌شده‌ی سابق را نادیده بگیرید و آماده باشید که در روز April Fool’s Day در سال آینده با بازی State of Decay 2 دوباره آشنا شوید و آنرا تجربه کنید.

 

تصویری از بازی State of Decay 2

آیا بازی State of Decay 2 بسته‌های الحاقی فراوان خود را به Steam می‌آورد؟

 

بازی State of Decay 2 یک بازی Open World است به سبک Zombie Survival که بر ساختن اجتماع‌های آخرالزمانی، مدیریت منابع و متود‌های زنده ماندن تمرکز دارد. همچنین، این بازی دنباله‌ای مستقیم برای بازی سال ۲۰۱۳ تحت عنوان State of Decay است. چراکه مکانیک‌های بازی، هیچ دو اجتماعی شبیه به هم نخواهند بود، و هر اجتماع مهارت‌ها و قابلیت‌های مختلف آخرالزمان زامبی خاص خود را دارد. هیچ اشاره‌ای به این نشده که نسخه‌ی Steam بازی، بسته‌های الحاقی را شامل می‌شود یا نه. چراکه بازی State of Decay 2 خیلی از این بسته‌ها دارد، همچون پک DLC به نام Daybreak که یک بخش کاملاً متفاوت را به بازی اضافه می‌کند. هرچند که ما می‌دانیم این بازی قرار است از قابلیت نوین و پرطرفدار Crossplay بین Xbox One و Steam پشتیبانی می‌کند.

 همراه ما باشید چراکه ما اطلاعات دقیق‌تر و جزئیات بیشتری را از تاریخ عرضه‌ و آپدیت‌های بازی State of Decay 2 بر روی پلتفورم Steam در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)