Steam Labs تایم بازی شمارا اسکن می‌کند و به شما پیشنهاد می‌کند چه چیزی بخرید.

کمپانی وَلو (Valve) از قابلیت جدید استیم یعنی Steam Labs رونمایی کرد، Steam Labs شامل ۳ ابزار هوش مصنوعی می‌باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم

کمپانی وَلو در حال تست یک قابلیت کاملاً جدید به نام Steam Labs برای کلاینت خود یعنی استیم می‌باشد، این قابلیت در کنار قابلیت‌های دیگر خود تایم بازی‌های شمارا اسکن می‌کند و به شما پیشنهاد می‌دهد که چهبازی‌ای را بخرید.

بر طبق گفته‌ی پیج رسمی استیم این قابلیت حول و محور اکتشاف، ویدیوها، یادگیری و… می‌چرخد، در حالحاضر Steam Labs سه قابلیت دارد:

 

  • Micro Trailers
  • Automated Daily Half-Hour Show
  • Interactive Recommender

 

قابلیت Micro Trailers برای شما مجموعه‌ای از تریلرهای ۶ ثانیه‌ای که بر اساس سبک، یا چیزهای دیگرطبقه‌بندی شده‌اند پخش می‌کند. اگر یکی از تریلرها نظر شما را جلب کند شما می‌توانید روی آن کلیک کنید تا به صفحه‌ی آن بازی در استیم منتقل شوید، این قابلیت توسط استیم و اکانت Steam Trailers in ۶s در توییتر برای شما ساخته‌شده است.

 

قابلیت Automated Show چیزی مثل همان Micro Trailers می‌باشد، با این تفاوت کهبه‌جای یک تریلر ۶ ثانیه‌ای، چند تریلر ۶ثانیه‌ای از بازی‌های مختلف برای شما پخش خواهد شد، هدف استیم از این قابلیت این بود که بتواند با استفاده از هوش مصنوعی بخش توضیحاتصفحه‌ی بازی را برای شما بخواند، ولی متأسفانه وَلو با یکسری مشکلات فنی روبه‌رو شده است، بر طبق گفته‌ی وَلو:

 

صدایی کامپیوتری که برای قابلیت تبدیل متن به گفتار استفاده‌شدهبود یکمقدار غیرطبیعیبه نظر می‌رسید، ما رونمایی از این قابلیت را کمیبه تعویق انداخته‌ایم، البته همچنان در حال کار برروی آن هستیم.

 

و درنهایت قابلیت Interactive Recommender با توجه به تاریخچه‌ی تایم پلی به شما بازی‌های مختلفی را پیشنهاد می‌کند، البته این قابلیت متغیرهای زیادی دارد برای مثال شما می‌توانید بازی‌ها را بر اساس تگ (Tag) طبقه‌بندی کنید.

 

نظر شما درباره ی این قابلیت جدید استیم چیست؟ نظر های خود را از طریق بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.dualshockers.com/steam-labs-valve/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)