مبارزه با محتوای جدید لذت‌بخش است: بررسی محتوای Street Fighter V Champion Edition!

چندی پیش بنده درباره‌ی خبرساز شدن شرکت Capcom با سری بازی Resident Evil خود حرف زدم، اما حالا به نظر می‌رسد که سری دیگری از این شرکت نیز راه خود را به دنیای خبر صنعت گیم باز کرده است. این سری همان Street Fighter است که با عنوان Street Fighter V و نسخه‌ی مورد انتظار و جذاب آن یعنی Champion Edition به معنای واقعی، غوغا به پا کرده است. خبری که امروز از این بازی منتشر شده، به صورت مستقیم از طرف شرکت Capcom گزارش شده است و ما مطمئنیم که شما از شنیدن آن بسیار خوشحال خواهید شد، چراکه این خبر به بررسی جزئیات نسخه‌ی Street Fighter V Champion Edition می پردازد. با نزدیک شدن تاریخ انتشار این نسخه که تنها ۴ روز با امروز فاصله دارد. (یعنی ۱۴ فوریه) شرکت Capcom مقداری از وقت خود را صرف توضیح و بررسی تمامی محتوای موجود در این نسخه یعنی Champion Edition، که جدیدترین نسخه‌ی این بازی Fighting خارق‌العاده خواهد بود، کرده است.

لیستی که هم اکنون مورد بحث است توسط شعبه‌ی Dan Louieی آمریکای شرکت Capcom بر روی Unity Blog منتشر شد. در این لیست ما با تمامی شخصیت‌ها، Costumeها و البته Stageهای مختلف موجود در این نسخه که عرضه خواهد شد، آشنا می‌شویم. با جمع‌ آوری تمامی اطلاعات و جزئیات موجود در نسخه‌ی Vanilla یا همان معمولی بازی‌های Street Fighter V و Street Fighter V Arcade Edition (و نادیده گرفتن محتوایی همچون لباس‌های مخصوص Fighting Chance و Brand Collaboration و حذف کردن محتوای مخصوص Capcom Pro Tour DLC) و با دانستن انتشار و بازگشت شخصیت Seth در Season 4، شمارش شخصیت‌ها به بیش از ۴۰ کارکتر و لباس‌ها به بیش از ۲۰۰ Costume مختلف در کنار ۳۴ Stage متنوع می‌رسد که در مقایسه با سایر عناوین سبک Fighting واقعاً باورنکردنی و تحسین برانگیز می‌باشد.

 

مبارزه با محتوای جدید لذت‌بخش است: بررسی محتوای Street Fighter V Champion Edition!

تصویری از برخی توضیحات که در زمینه‌ی محتوای نسخه‌ی Street Fighter V Champion Edition به نمایش گذاشته شده است.

 

شما می‌توانید تمامی محتوای مربوط به عنوان Street Fighter V Champion Edition را در این لینک که مربوط به همان پست Capcom Unity Blog ذکر شده است، مشاهده کنید. بازیکنان (هم قدیمی و هم جدید) شانس این را داشتند که تمامی محتوای موجود در نسخه‌ی Champion Edition را به صورت محدود و به مدت یک هفته رایگان (در یک نسخه‌ی آزمایشی) بر روی پلتفورم‌های Steam و PlayStation 4 تجربه کنند. مدت زمان این نسخه‌ی آزمایشی روز گذشته به پایان رسید. با وجود ناهمواری‌های بسیار از تاریخ عرضه‌ی آن در ماه فوریه‌ی ۲۰۱۶، بازی Street Fighter V به یکی از پایه‌های اساسی جامعه‌ی گیم‌های Fighting تبدیل شده است و بسیاری آن را بهترین گزینه‌ برای تجربه‌ی یک عنوان Fighting می‌دانند.

این بازی به زودی به صحنه‌ی اصلی مسابقات Evo 2020 بازخواهد گشت. (این اتفاق در اواخر ماه جولای رخ خواهد داد.) با عرضه شدن رسمی نسخه‌ی Champion Edition این عنوان دومین Roster بزرگ کل این سری را خواهد داشت. (نفر اول با حضور ۴۴ کارکتر، عنوان Ultra Street Fighter IV می‌باشد.) بازی Street Fighter V Champion Edition همچون قسمت قبلی و نسخه‌ی اصلی آن، برای پلتفورم‌های PS4 و البته WINDOWS از طریق Steam در دسترس خواهد بود. قیمت آن ۲۹،۹۹ دلار خواهد بود، اما بازیکنان کنونی با پرداخت ۲۴،۹۹ دلار می‌توانند پکیج آپگریدی را برای نسخه‌ی بازی خود خریداری کنند.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)