فانتزی را تجربه کنید: معرفی عنوان The Dark Crystal Age of Resistance Tactics!

چندی پیش شبکه‌ی اینترنتی و مشهور و پرطرفدار Netflix سریالی را منتشر کرد که الهام‌گرفته از دنیای زیبا و فانتزی The Dark Crystal ساخته‌ی آقای Jim Henson بود. این سریال با واکنش مثبت بی‌حد و مرز منتقدین و اعضای جامعه‌ی سینما مواجه شد. این موضوع باعث شد که شرکت Netflix به دنبال راه‌های بیشتر و خلاقانه‌تری برای تجربه‌ی این دنیا بگردد. هم اکنون، ما خبری را برای شما خواهیم گفت که اگر طرفدار این سریال فوق‌العاده و یا بازی‌هایی با آن حال و هوا هستید بسیار خوش‌حال‌کننده و هیجان‌انگیز خواهد بود. طی مراسم پرهیاهوی E3 و از طریق یک اعلامیه به صورت Nintendo Direct، ما با یک بازی بسیار جذاب و زیبا رو به رو شدیم که از دنیای این سریال الهام گرفته است. در حالی که سازنده‌های سریال The Dark Crystal Age of Resistance مشغول اخذ اجازه از شرکت Netflix برای ساخت فصل دوم این سریال هستند، ما نیز می‌توانیم این جای خالی را با یک بازی بسیار زیبا پر کنیم. این اثر که توسط BonusXP و البته شرکت En Masse Entertainment ساخته خواهد شد، به بازیکنان این شانس را می‌دهند که برای اولین بار به شکلی عمیق‌تر و شخصی‌تر این دنیا و همه‌ی زیبایی‌هایش را تجربه کنند. در ادامه به بررسی تریلر این اثر و سایر موارد خواهیم پرداخت.

 

 

اعلام شده است که عنوان مورد انتظار همه‌ی طرفداران سریال The Dark Crystal Age of Resistance یعنی همان The Dark Crystal Age of Resistance Tactics در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. این بازی دنیای زیبا، فانتزی و تاریک و خشن فیلم اصلی ساخته‌شده در سال ۱۹۸۲ و سریال جدید شرکت Netflix را به دنیای واقعی و بر روی پلتفورم WINDOWS خواهد آورد. در این بازی شما گروهک مقاومتی Gelfling را رهبری خواهید کرد تا بالاخره خاندان‌ها را علیه قار قار کردن‌های Skeksis شرور و فاجعه‌ساز متحد کنید. این عمل را می‌توانید از طریق بیش از نزدیک به ۵۰ مبارزه‌ی RPG به صورت Turn Based Tactics مختلف و متنوع انجام دهید. این عنوان و تمامی جنبه‌های گیمپلی آن ما را به یاد عناوین Fire Emblem و یا Final Fantasy Tactics می‌اندازد. در حالی که شما به اعضای Gelflingها کار می‌دهید تا بتوانند قابلیت‌های جدید را باز کرده و به تجهیزات جدید و بهتر دسترسی پیدا کنند.

کارکترهای قابل‌بازی و حاضر در این عنوان شامل شخصیت‌های فیلم اصلی سال ۱۹۸۳ و البته سریال Netflix خواهند بود. (که برای طرفداران این دو بسیار هیجان‌انگیز است) عنوان The Dark Crystal Age of Resistance Tactics توسط شرکت BonusXP ساخته و توسط شرکت En Masse Entertainment منتشر خواهد شد. البته ابتدا قرار بود این عنوان سال پیش عرضه شود ولی به دلایلی نامعلوم تاریخ انتشار این عنوان به سال ۲۰۲۰ (امسال) منتقل شد. البته تأخیر همیشه بد نیست و ممکن است به یک بازی جلا داده‌شده تبدیل شود. در نگاه اول ممکن است، ترکیب The Dark Crystal و بازی‌های Tactics عجیب به نظر برسد اما بعد از موفقیت باورنکردنی عنوان اشتراکی UBISOFT و البته NINTENDO یعنی همان Mario and the Rabbids هر چیزی ممکن است. ( پس امیدوار باشید) شما می‌توانید عنوان The Dark Crystal Age of Resistance را در سایت‌های Steam و البته GOG برای پلتفورم WINDOWS پیدا کنید. در کنار این موارد این اثر در En Masse Launcher هم قابل مشاهده‌ است. تنها به قیمت ۲۰ دلار.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)