آیا این پایان تومار است: احتمال غیرفعال شدن بازی The Elder Scrolls Legends!

در یک پست بر روی صفحه‌ی رسمی Reddit خود، شرکت Bethesda اعلام کرد که تمامی برنامه‌های ساخت و محتوای آینده برای بازی The Elder Scrolls Legends متوقف شده است و به آینده‌ای نامعلوم موکول خواهد شد. این قضیه توسط بسیاری به معنی شکست و مرگ این عنوان Card Battler برای پلتفورم‌های Microsoft Windows و Android درک شده است. هرچند این تصمیم هیچ تأثیری بر روی عرضه و ساخت نسخه‌ی مخصوص آسیای بازی The Elder Scrolls Legends توسط شرکت GAEA نخواهد داشت و جدا گانه خواهد بود.

براساس گفته‌های آقای Christian Van Hoos، یکی از مسئولین انجمن:

تصمیمات ما برای محتوا و پروسه‌ی ساخت آینده در این بازی نیز بعدها منعکس خواهد شد. شما همچنان می‌توانید بازی The Elder Scrolls Legends را در تمامی پلتفورم‌های موجود دانلود کنید و به صورت کاملاً Online و single-player تجربه کنید. ما به حمایت از بازی ادامه خواهیم داد. این کار توسط عرضه‌ی ماهانه‌ی Reward Cards و Eventهای درون بازی انجام خواهند داد. Expansionها و محتوای آینده هرچند، دیگر تحت ساختن نیست. ما به حمایت تعمیراتی خود ادامه خواهیم داد.

 

آیا این پایان تومار است: احتمال غیرفعال شدن بازی The Elder Scrolls Legends!

 

بازی The Elder Scrolls Legends به بازار بازی‌های Digital Card در تاریخ مارچ ۲۰۱۷ اضافه شد. این عنوان برای پلتفورم‌های Microsoft Windows، iOS و دستگاه‌‌های Android عرضه شد. بازی The Elder Scrolls: Legends آن زمان با انتقال شرکت در سال ۲۰۱۸ دست و پنجه نرم کرد که باعث شد شرکت Sparkypants به جای Dire Wolf Digital به توسعه‌ی این بازی ادامه داد. در حالیکه بسیاری از بازیکنان در طی ۲ سال اخیر به لذت بردن از بازی The Elder Scrolls Legends ادامه دادند. پس از گذشت این زمان طولانی، سختی زیادی برای رقابت با بازی Wizards of the Coast’s Magic: The Gathering Arena و یا بازی شرکت Blizzard تحت عنوان Heartstone تجربه کرده‌ است.

به عنوان نوعی دلسوزی، تمامی بازیکنان یک کلکسیون کامل The Tamriel به صورت رایگان دریافت خواهند کرد پس از ورود بعدی خود. این پست نزدیک به ۴۰۰ کامنت دارد که بازیکنان بسیاری را ناامید و ناراحت کرد. سرورها فعلاً فعال خواهند بود. اما اگر این واقعاً پایان کار بازی The Elder Scrolls: Legends خواهد بود، امیدواریم که انجمن طرفداران این بازی تا جایی که می‌توانند از آن لذت ببرند.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)