پیروزی حس خوبی دارد: بررسی مسابقات Call of Duty League و پیروزی The Huntsmen!

تیم خارق‌العاده‌ی Chicago Huntsmen از همان آغاز هم یکی از گروه‌های پرطرفدار و محبوب Call of Duty League و Season شروعی آن بودند. در یک مسابقه‌ی بسیار حساس و باورنکردنی علیه تیم Dallas Empire، تیم The Huntsmen توانست پیروز شود و هیچکدام از طرفداران خود را ناامید نکرد. بازی کردن انفجاری و استراتژی باورنکردنی این تیم به همه نشان داد که چگونه باید یک Roster حرفه‌ای را شکست داد و بهترین گروه در کل Season بود. واقعاً طریقه‌ی Play دادن این تیم باورنکردنی بود. با بررسی کردن سری امروز و گزارش آن باید گفت که تیم The Huntsmen توانستند تا امتیازی برابر با ۶-۲ در Map Count به دست آورند. در این مسابقه بود که توانستند به یک رکورد باورنکردنی ۴-۰ Hardpoint علیه گروه Empire دست یابند. خیلی از طرفداران باور داشتند که تیم The Huntsment، گروه حریف خود یعنی Empire را نابود خواهد کرد و با وجود اینکه این تیم توانست به یک برد ۳ به ۰ کامل برسد، بسیاری از این مسابقات تا حدی باورنکردنی حساس و برابر بودند.

این سری با Hardpoint در نقشه‌ی Azhir Cave شروع شد. تیم The Huntsmen نیز با به نمایش گذاشتن مهارت‌های Respawn خود توانستند تا هر یک به Statهای شخصی تحسین برانگیزی دست پیدا کنند. آقای Matthew “FormaL” Piper در Leaderboard تیم خود یعنی همان Chicago Huntsmen با ۳۷ Kill مقام اول را بدست آورد. Alec “Arctivs” Sanderson هم با ۳۲ Kill در مسابقه به نفر دوم این لیست تبدیل شد. البته باید این را نیز در نظر گرفت که در تیم Empire، کهنه‌کاران Call of Duty یعنی آقایان Ian “Crismsix” Porter و البته James “Clayster” Eubanks هر دو به ۳۹ Kill دست پیدا کردند. اما این اعداد برای برگرداندن نتایج کافی نبود. تیم The Huntsmen با اختلاف امتیاز ۲۵۰ به ۲۳۹ توانستند به برد اول خود در این سری دست پیدا کند.

 

پیروزی حس خوبی دارد: بررسی مسابقات Call of Duty League و پیروزی The Huntsmen!

تصویری از اعضای تیم حریف The Huntsmen یعنی همان Empire.

 

بسیاری از طرفداران بازی‌ها و مسابقات CoD گفتند که تیم Search and Destroy برنده خواهد شد، این گروه از طرفداران به مهارت تیم Search and Destroy در مسابقه‌ی آنها در نقشه‌ی Arkloy Peak پی بردند. در حالیکه تیم Dallas همان مپ را به صورت ۶ به ۱ در طول آخر هفته برد، تیم Chicago توانست تا یک پیروزی بسیار حساس به صورت ۶ به ۵ را بدست آورد. آقای Pierce “Gunless” Hillman توانست مسابقه‌ی دوم را با ۱۴ Kill و یک Bomb Plant Kill خارق العاده به پایان برساند و تیم خود یعنی The Huntsmen را در صدر نگه دارد. تیم Dallas که با شرایط بسیار سخت ۲-۰ مواجه شده بود، با حجوم بردن به Domination در نقشه‌ی St. Petrograd و با بردی  ۱۰۰ به ۸۷ای توانست تا خود را در مسابقات نگه دارد. هرچند که تیم Chicago در نیمه‌ی دوم با یک Triple Capture پاسخگو بود. آقای Dylan “Envoy” Hannon با ۳۰ Kill توانست در صدر Leaderboard تیم Chicago قرار بگیرد.

این تیم نقشه‌ی سوم خود را با اختلاف امتیاز ۱۹۲ به ۱۵۶ پایان داد و توانست تا یک برد ۳ به ۰ را در سری تجربه کند. گروه Dallas Empire اولین Home Series خود را با مقام دوم پایان داد که خیلی بهتر از ماجراجویی آنها در طول آخر هفته است. The Roster تیمی عالی برای بخش Pre-Season بودند، اما نتوانستند در Minnesota اجرا داشته باشند. در حالیکه این گروه نتوانستند بر رقیب‌های خود یعنی Seth “Scrump” Abner و FormaL غلبه کنند، به نظر می‌رسد که به تازگی ریتم خود را پیدا کرده‌اند. هرچند که تیم Chicago درباره‌ی مسابقات بعدی خود در آینده اعتماد به نفس بالایی دارد. خبر خوب اینجاست که شما می‌توانید کل سری مسابقات Call of Duty London Home Series را در YouTube از طریق این لینک مشاهده کنید. بازی Call of Duty Modern Warfare در حال حاضر بر روی پلتفورم‌های PS4، WINDOWS و Xbox One قابل بازی کردن است.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)