The Last of Us Part 2 “مایلید این بازی را برای سال ها ببینید”

Jonathan Cooper در خبری که با جنبه شیطنت و اذیت کردن از بازی  The Last of Us Part 2 در تویئتر منتشر شد یک گیف از بازی را میبینیم و این جمله جاناتان که میگوید…

 

 

با عرض پوزش برای این پست مبهم، اما به عنوان یک فرد قدیمی که این کار را برای مدت زمان طولانی انجام داده است، اکنون من بسیار خوشحالم برای تحت تاثیر قرار گرفتن کاری که امروز در gamemanAnim ساخته شده است که من مایل به دیدن این بازی برای سال ها هستم  و آن را بهتر از هر چیزی میبینم که تا کنون تصورش را کرده اید.

هفته هاست  اطلاعاتی که درمورد The Last of Us Part 2 به ما داده میشود،از طریق به روز رسانی توییتر است، مانند به روز رسانی که بالاتر گفته شد.اما این خبر کاملا هیجانان انگیز بود.

جاناتان کوپر از Naughty Dog’s،که در The Last of Us Part 2 به عنوان یک انیماتور کار می کند، ، اخیرا در توییتر به همکار انیماتور خود Michal Mach در Naughty Dog خندید.

چرا ؟خوب از انجا که ظاهرا مایکل مچ کاری تواسنت با انیمیشن در بازی انجام دهد که کوپر برای سال ها میخواست در بازی ها ببیند و نتیجه طبق گفته کوپر به نظر بهتر از چیری است که تصور میکرد

صادقانه بگوییم،نسخه ی نمایشی The Last of Us قسمت ۲ که سونی در E3 در سال گذشته نشان داد باورکردنی نیست، انیمیشن های آن در طی گیم پلی و مبارزه یکی از چیزهایی بود که همه را تحت تأثیر قرار داد، بنابراین تعجب آور نیست که Naughty Dog در حال ادامه دادن گام هایی محکمتر در بازی باشد.

در مورد زمان انتشار قسمت دوم، شایعات سال گذشته نشان داد که ممکن است در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شود، چیزی که گمانه زنی های دوباره اخیر نیز ان را تقویت کرده است. در همین حال،به تازگی متوجه شدیم که پیشنهاد حالت multiplayer بازی ممکن است با ویژگی شخصی سازی در store بازی همراه باشد.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-dev-teases-animation-landmark-that-he-has-been-wanting-to-see-in-games-for-years

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)