رویاها در PAX East به حقیقت می‌پیوندند: بازی The Last of Us Part 2 در PAX East!

همه‌ی جامعه‌ی گیم بی‌صبرانه منتظر ادامه‌ی بازی پرطرفدار The Last of Us یعنی همان The Last of Us Part 2 می‌باشند. همه‌ی بحث‌های حال حاضر در مورد این است که آیا این عنوان از قسمت اول پیشی خواهد گرفت یا خیر. به نظر بنده، این عنوان به قدرت و زیبایی The Last of Us نخواهد بود. پیش از عرضه‌ی آن، در چند ماه کوتاه دیگر، شرکت محبوب و بحث برانگیز Naughty Dog و البته Sony امروز به صورت یک اعلامیه‌ی عمومی گزارش کردند که همه‌ی طرفداران و اعضای جامعه‌ی گیم این فرصت را خواهند داشت که بازی The Last of Us Part 2 را برای اولین بار تجربه کنند. در بخش PlayStation Blog، شرکت Naughty Dog از حضور پیدا کردن خود در مراسم PAX East 2020 (که این چند روزه بسیار خبرساز بوده است) رونمایی کرد. این مراسم در شهر Boston در تاریخ ۲۷ فوریه (یعنی همین ماه جاری) رخ خواهد داد.

افرادی که در این جشنواره حضور پیدا می‌کنند، می‌توانند تا عنوان The Last of Us Part 2 را به صورت آزمایشی تجربه کنند. این عنوان مورد انتظار و جنجالی در بوفه‌ی شرکت Sony در طول این جشنواره قابل بازی خواهد بود. این اولین باری می‌باشد که بازی TLOU2 برای مردم و عموم قابل تجربه خواهد بود. حتی خود شرکت Naughty Dogs نیز اعلام کرده که بسیار جالب و جذاب و خاطره‌ساز خواهد بود که مردم این بازی جدید را در مراسم PAX East تجربه خواهند کرد. برای کسانی که اطلاعات چندانی درباره‌ی رابطه‌ی شرکت Naughty Dog و مراسم PAX East ندارند باید گفت که این مراسم در واقع همان جایی بود که عنوان The Last of Us در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت. (پس آماده‌ی بازگشت حس نوستالژی خود باشید.)

 

رویاها در PAX East به حقیقت می‌پیوندند: بازی The Last of Us Part 2 در PAX East!

تصویری از توییت شرکت محبوب و پرطرفدار Naughty Dogs که اطلاعات بیشتری را درباره‌ی عرضه‌ی بازی Last of Us Part 2 به همراه جزئیات بیشتر به نمایش می‌گذارد.

 

تنها بدی که قابلیت تجربه‌ی بازی The Last of Us Part 2 در مراسم PAX East دارد، این است که شما باید از طریق نرم‌ افزار Sony Experience PlayStation ثبت نام کنید. جایگاه‌ها جهت صورت گرفتن ثبت نام توسط متقاضیان در این نرم افزار قرار گرفته‌اند. پس از ثبت نام تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در زمان تجربه‌ی دمو در بوفه‌ی مخصوص Sony حضور داشته باشید. دلیل اینکه این موضوع یک اتفاق منفی‌ست، حداقل بر اساس تجربه‌ی بنده، این است که نرم افزار Experience PlayStation بسیاری از اوقات به طریقه‌ی صحیحی کار نمی‌کند. من به شخصه برای تمامی کسانی که در مسیر ثبت نام قرار دارند، آرزوی موفقیت دارم چراکه شما در راه رسیدن به آن سر درد خواهید گرفت. ولی شاید شما جزو آن عده‌ی اندکی باشید که بدون سختی زیاد، موفق به ثبت نام خواهید شد. در کنار اعلامیه‌ی شانس تجربه‌ی دمو، امروز، شرکت Naughty Dog از جزئیات بسیار بیشتری رونمایی کرد و به توضیح اطلاعات مختلف درباره‌ی بازی The Last of Us Part 2 پرداخت.

برای کسانی که اطلاع نداشتند، نسخه‌ی Ellie Edition تمام شده بود اما بر اساس این گزارش، دوباره قابل Pre-Order کردن خواهد بود، در کنار این موضوع، تعداد زیادی Art Print و البته Collectible Statues برای کسانی که این بازی را Pre-Order کردند قابل دسترسی خواهد بود. اگر شما یکی از طرفداران بزرگ TLOU هستید، شاید دلتان بخواهد که این Itemها را برای خود خریداری کنید. در آخر هم می‌پردازیم به Dynamic Theme جدید بازی Last of Us Part 2 که هم اکنون برای کنسول PS4 قابل استفاده است. این Theme بسته به ساعات مختلف روز تغییر می‌کند و دو تصویر از Ellie را به نمایش می‌گذارد. اگر شما علاقه‌مند هستید که بدانید چگونه می‌توان این Theme را دانلود کرد، می‌توانید همراه با جزئیات بیشتر در این لینک آگاه شوید. بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 در تاریخ ۲۹ می امسال یعنی ۲۰۲۰ به صورت اختصاصی برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب