رقیبی جدید ناگهان وارد می‌شود: عرضه‌ی عنوان The Last Remnant Remastered!

عنوان The Last Remnant Remastered به عناوین مخصوص وسایل Android خواهد پیوست. هیچ یک از اعضای جامعه‌ی گیم انتظار نداشت که عنوان JRPG ساخته شده در سال ۲۰۰۸ برای Android و iOS عرضه شود. نسخه‌ی Remasterشده‌ی این بازی، که برای کنسول PS4 در اواخر سال ۲۰۱۸ و چندی بعد در اوایل سال ۲۰۱۹ برای Switch عرضه‌شد، هم‌اکنون برای پلتفورم Android 7.0 به بالا یا iOS 13.0 به بالا قابل دانلود و بازی‌ست.

بازی The Last Remnant Remastered، که سیستمی خاص و پیچیده‌ی مبارزه‌ی Command-Based دارد، به شما قابلیت این را می‌دهد تا حس سربازان خود و داستانی که تا هزار سال کشیده شده است و هم‌اکنون به قیمت ۲۰ دلار قابل خریداری‌ست. این به نظر می‌رسد که بازی Android بیش از حد بزرگی‌ست تا ساخته شود، اما قابل توجه است که بدانید این بازی دیگر هیچ Microtransactionی نخواهد داشت، با وجود اینکه، یک RPG بزرگ و کامل است.

 

رقیبی جدید ناگهان وارد می‌شود: عرضه‌ی عنوان The Last Remnant Remastered!

تصویری از فضا و گرافیک بازی The Last Remnant Remastered

 

این بازی در پلتفورم iOS حجمی مساوی با ۸٫۵ گیگابایت و بر روی پلتفورم Android تنها ۶٫۱ گیگابایت دارد. هرچند که مشخص نیست چرا بین این دو تفاوت حجمی وجود دارد. از نظر مردم و منتقدین، این بازی، عنوانی در سطح متوسط است و برخورد بسیار مثبت و عالی نداشت. با این وجود مردم این بازی را به عنوان یک ماجراجویی سرگرم‌کننده توصیف کردند که شما رو به دنیایی جذاب و خوش‌ساخت می‌برد.


تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)