ویروسی که همه‌جا را ویران می‌کند: تأخیر انتشار The Outer Worlds بر روی Nintendo Switch!

در سال ۲۰۱۹ یک عنوان فوق‌العاده و هیجان‌انگیز تحت عنوان The Outer Worlds توسط سازنده‌های سابق سری بازی‌های Fallout ساخته شد. پس از انتشار، تمامی طرفداران سری Fallout و به صورت کلی، جامعه‌ی گیم، از این اثر راضی بودند. اما به نظر می‌رسد که Coronavirus اخیراً باعث و بانی مشکلات بسیاری در صنعت گیم شده است. پس از گزارشی که از این بیماری و تأثیر منفی آن بر روی انتقال محصولات Nintendo به سرتاسر ژاپن منتشر شد، به نظر می‌رسد که این ویروس بر روی تاریخ انتشار عنوان The Outer Worlds برای پلتفورم Nintendo Switch نیز تأثیر گذاشته و باعث تأخیر آن شده است. شرکت منتشرکننده‌ی این عنوان یعنی Private Division دیروز بعد از ظهر اعلام کرد که به دلیل گسترش بیماری Coronavirus، تاریخ عرضه‌ی بازی The Outer Worlds بر روی پلتفورم Nintendo Switch به تاریخی نامعلوم منتقل شده است.

شرکت Virtuos که یک کمپانی سازنده‌ واقع در چین و مکان اصلی پخش ویروس Coronavirus بوده است، متأسفانه، شرکتی‌ست که مسئولیت Port کردن این عنوان را برای پلتفورم Nintendo Switch بر عهده دارد. به خاطر شیوع این ویروس در شرکت Virtuos، دفاتر این کمپانی بسته شده‌اند، به این معنا که شرکت Virtuos قادر به عرضه‌ی بازی محبوب The Outer Worlds در روز ۶ مارچ ۲۰۲۰ نخواهد بود و این موضوع باعث نگرانی و ناراحتی بسیاری شده است.  این خبر درباره‌ی نسخه‌ی Switch تنها یک هفته پس از اعلام تاریخ انتشار The Outer Worlds بر روی Nintendo Switch توسط Private Division صورت گرفت.

 

ویروسی که همه‌جا را ویران می‌کند: تأخیر انتشار The Outer Worlds بر روی Nintendo Switch!

تصویری از فضا و گرافیک فوق‌العاده‌ زیبای عنوان The Outer Worlds. آیا ما شاهد عرضه‌ی این بازی در آینده‌ای نزدیک بر روی Nintendo Switch خواهیم بود؟

 

مطمئناً هفته‌ی گذشته، بسیار برای شرکت منتشرکننده و تیم Virtuos خطرناک و نگران‌کننده بوده که آنها را مجبور به تعطیل کردن و البته انتقال تاریخ انتشار کرده است. آنها اینگونه اعلام کردند که:

ما هم اکنون تاریخ انتشار The Outer Worlds بر روی Nintendo Switch را به دلیل ویروس Coronavirus، که تیم شرکت Virtuos را تحت تأثیر قرار داده است، منتقل خواهیم کرد. این حرکت، برای دادن وقت کافی جهت اتمام پروسه‌ی ساخت به این شرکت است. ما فعلاً این عنوان را به صورت فیزیکی و Cartridge منتشر خواهیم کرد. زمانیکه تاریخ انتشار جدید اعلام شود، ما نیز شما را باخبر خواهیم کرد.

اگر یک جنبه‌ی مثبت در تمام این خبر وجود داشته باشد، این است که شرکت Private Division امروز اعلام کرد که نسخه‌ی فیزیکی بازی The Outer Worlds هم اکنون به شکل Cartridge منتشر خواهد شد.

زمانیکه برای اولین بار در هفته‌ی گذشته این نسخه‌ معرفی شد، تنها در صورتی می‌توانستید نسخه‌ی فیزیکی تنها یک کد دانلود بود که پس از خریداری کردن آن می‌توانستید این محصول را در فروشگاه eShop پلتفورم Nintendo Switch فعال کنید. خوشبختانه به خاطر افزایش زمان کار بر روی بازی، شرکت Private Division اعلام کرده است که قادر نخواهد بود بازی را به صورت فزیکی عرضه کند که بسیاری از طرفداران از این موضوع خوشحال خواهند بود. واقعاً وحشتناک است که بیماری همچون Coronavirus توانسته تأثیری به این شدت در صنعت گیم بگذارد. آن هم تنها در طول چند هفته. اما همیشه بهتر است تا اینکه امنیت را حفظ کنید. ما اخبار عرضه‌ی The Outer Worlds برای پلتفورم Nintendo Switch را منتشر خواهیم کرد.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)