طلسم قسمت سوم ادامه دارد: معرفی بازی DOTA Underlords!

همه‌ی ما و همه‌ی جامعه‌ی گیم بدون شک عنوان موفق و شناخته‌شده‌ی DOTA 2 اثر شرکت سازنده‌ی Steam یعنی همان Valve رو می‌شناسیم. این عنوان که در سبک MOBA یا همان Multiplayer Online Battle Arena ساخته شد، در سال ۲۰۱۳ منتشر گردید. البته این انتشار تنها برای پلتفورم‌های WINDOWS و البته Linux و OS X صورت گرفت. از سال ۲۰۱۳ تا کنون، این عنوان Playerbaseی را برای خود فراهم کرده است که واقعاً باورنکردنی‌ست. با این وجود چیزی که در ذهن‌ همه‌ی طرفداران این عنوان بود، این سوأل بود که آیا ما شاهد قسمت سومی برای این سری بازی خواهیم بود یا خیر. از آنجایی که این بازی DOTA 2 می‌باشد و شرکت Valve مهارت باورنکردنی در زمینه‌ی نساختن قسمت سوم آثار خود دارد، این رویا تاکنون به واقعیت نزدیک نشده است. اما عناوین جانبی هم می‌توانند سرگرم‌کننده و جذاب باشند. برای مثال ما در طول ۷ سال انتظار خود با عناوینی همچون Artifact در سال ۲۰۱۸ و البته عنوانی که امروز درباره‌ی آن صحبت خواهیم کرد یعنی DOTA Underlords مواجه شدیم. حالا به نظر می‌رسد که عنوان DOTA Underlords، بازی Auto Battler شرکت Valve است که ظاهری DOTA مانند دارد.

این اثر در ماه ژوئن ۲۰۱۹ برای پلتفورم Steam منتشر شد. از آن زمان تا کنون، این اثر به صورت Early Access در دست بازیکنان قرار داشت و فاز Betaی خود را تجربه کرد. در طول این زمان، شرکت Valve این عنوان را توسعه داد. تا حدی که هم اکنون این اثر برای Android و iOS و بر روی فروشگاه‌های این دو یعنی Google Play Store و البته App Store قابل دانلود و تجربه است. متأسفانه این فاز Betaی طولانی به طرز غیرقابل باوری برروی نمره‌ی بازیکنان فعال موجود در این بازی تأثیر بدی گذاشته و بدون شک باعث افت آمار شده است. امروز عنوان DOTA Underlords به نقطه‌ی اوجی با عدد ۱۲۰۰۰ بازیکن بر روی Steam دست پیدا کرد. اگرچه این عدد بسیار تحسین برانگیز است، اما این عدد، بازی DOTA Underlords را از لحاظ محبوبیت در سطحی پایین‌تر از بازی‌های Left 4 Dead 2 و البته Counter Strike 1 قرار می‌دهد. با وجود اینکه این دو عنوان بیش از ۱۰ سال پیش عرضه شدند.

 

 

خوشبختانه، شرکت محبوب Valve اعلام کرده است که Season 1 بازی جدید این شرکت یعنی DOTA Underlords به صورت رسمی در تاریخ ۲۵ فوریه آغاز خواهد شد. با دقت کردن به Update Noteهای عنوان DOTA Underlords می‌توان دید که Valve اظهار کرده است که این آخرین آپدیت بزرگ و اصلی خواهد بود که ما قبل از خروج این عنوان از حالت Early Access و شرکت Season 1 منتشر خواهیم کرد. تیم سازنده‌ هم‌ اکنون تأیید کردند که قابلیت‌ها، خلق محتوا و البته بهینه‌سازی UI جدید در راه است. با آمدن Season 1، بازی DOTA Underlords محتوای جدیدی را با City Brawl، با Rewardهای جدید و یک Battlepass نوین، و یک Metaی جدید با یک Hero/Item Rotation معرفی خواهد کرد.

بهترین بخش این خبر این است که ما یک تاریخ عرضه‌ی دقیق داریم. بخش Season 1 برای بازی DOTA Underlords در تاریخ ۲۵ فوریه امسال منتشر خواهد شد. در کنار Launch اولین Season بازی که بسیار منتظر آن بودیم، به نظر می‌رسد که حجم بسیار زیادی از محتوای جدید برای بازی DOTA Underlords در راه است. امیدواریم که معرفی شدن آغاز Season 1، انگیزه‌ای به مردم بدهد تا برای بازی DOTA Underlords شانس دیگری درنظر بگیرند. تا آن موقع، می‌توانید Patch Noteهای آخرین آپدیت Early Access این عنوان را مطالعه کنید.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)