بازی جدیدی برای طرفداران مبارزات هوایی: معرفی بازی The Falconeer!

ما چند روز پیش به جشنواره‌ی X019 پرداختیم و در مورد بازی‌ها و شرکت‌هایی که در این مراسم حضور داشتند نیز اشاره کردیم. حالا این جشنواره شروع شده است و اولین بازی که نظرها را به خود جلب کرده است، بازی The Falconeer می‌باشد. این بازی عنوانی متفاوت و نوین است که در سبک Airborne Ocean-World Fantasy RPG است و جهان باز خواهد بود.

ساخته شده توسط آثای Tomas Sala با حق انتشار در دستان شرکت Wired Productions، این بازی فضایی بسیار هنری و زیبا دارد. بازی The Falconeer شباهت زیادی به سایر بازی Aerial Combat ندارد، چراکه به جای چرخیدن و حرکت کردن در آسمان با جنگ‌افزار‌های پیشرفته‌ی هوایی، شما در نقش یک پرنده‌ی بزرگ و پیر پرواز می‌کنید. آن هم بر فراز دنیایی دریایی پر از گروه‌های متنوع و مختلف، هواپیماها و سفره‌ماهی‌های دیو. با طراحی بسیار زیبا و رنگین.

براساس گفته‌های سازنده‌ی بازی The Falconeer، آقای Tomas Sala:
با استفاده از اسلحه‌های دوربرد، این بازی همچنان به مکانیک‌های Dogfighting بازی‌های قدیمی در این سبک وفادار است اما با یک پیچش. پیچش‌هایی چون آکروبات و دشمنان به شدت متفاوت و عجیب‌تر از پیش! داستان جذاب این بازی درباره‌ی تضادی واحد است، اما به عنوان یک بازیکن شما می‌توانید به تجربه و بازی با این داستان بپردازید و همچنین زوایای مختلف و متفاوت آنرا رویت کنید. این ماجرا به شما این اجازه را می‌دهد که به گروه‌های متفاوت و متنوع بپردازید که خود نیز درگیر این داستان تضادی هستند.

این بازی Open-World Action را می‌توانید در جشنواره‌ی عظیم‌الجثه‌ی Microsoft یا همان X019 و در بخش ایونت طرفداران تجربه کنید، که از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ نوامبر (۲۳ تا ۲۵ آبان ۱۳۹۸) آغاز می‌شود. این بازی قرار است در یک نقطه‌ از سال ۲۰۲۰ به صورت اختصاصی برای Xbox One و Microsoft Windows برنامه‌ریزی شده است. به نظر ما که این بازی به شدت زیبا و جذاب به نظر می‌رسد.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)