از کابوس‌های کوچک تا مِدیک‌های بزرگ: معرفی بازی The Stretchers

شرکت سازنده‌ی بازی Little Nightmares یا همان Tarsier Studios، به صورت سورپرایزکننده‌ای تاریخ عرضه‌ی بازی بعدی خودشون یعنی همان The Stretchers رو برای کنسول Nintendo Switch اعلام کردند. بازی The Stretchers یک بازی Frantic دونفره در سبک Puzzler است که در آن شما در حال تلاش برای نجات مردم (با نام Dizzies) هستید که در سناریو‌های عجیب و گاهاً کمدی، آسیب دیده‌اند. این بازی جدید، که توسط Nintendo منتشر شده است، به صورت ناگهانی معرفی شد، بدون هیچگونه اعلامیه‌ی پیش از روز عرضه‌ی آن یعنی امروز! با شباهت‌هایی به بازی Two Point Hospital، شما و یکی از دوستانتان می‌توانید با هم همکاری کنید تا در یک ماجراجویی فانتزی گیر کنید. رانندگی کردن به محل‌های مختلف برای نجات مردم بی‌چاره‌ای که در آمبولانس شما هستند. در هر مرحله‌ی نجات، شما باید از توی دیوارها و “سایر موانع عجیب” رد بشید. از اون چیزی که ما دیدیم، این سفرها، قراره سفرهای بسیار ناهمواری باشند.

با استفاده‌ از استرچر خود، شما باید تا جای ممکن Dizzies پیدا کنید و به آمبولانستون منتقلشون کنید. آن هم با حل کردن معماها و عبور از موانع در سر راه. تریلر لانچ این بازی که همین امروز عرضه شده، The Stretchers تصویری از یک بازی Puzzler خنده‌دار و دیوانه‌کننده را به تصویر می‌کشد که صد در صد از بازی قبلی آنها یعنی Little Nightmares زمین تا آسمان فرق دارد.

 

 

هر مأموریت نجات، تعداد زیادی Achievement متنوع و گنج‌های اضافی دارند که شما می‌توانید جدا از نجات آدم‌های شل و وِل انجام دهید. هر مأموریت بر اساس تعداد Achievementهایی که شما باز می‌کنید، میزان پیدا کردن گنج و البته جمع کردن چتد استیکر برای Sticker Book (که به نظر، نوعی سیستم Achievement درون برنامه‌ای‌ست) نمره‌بندی می‌شود. شما همچنین می‌توانید مِدیک‌ و مرکز فعالیت خود را تغییر دهید و کار کنید تا وسایل و لباس‌های جدید باز کنید. با اون گرافیک کارتونی، اهداف خنده‌دار و مکانیک‌های عجیب، این رونمایی ناگهانی از The Stretchers بدون شک یک سورپرایز خیلی خوب است و بازی جذاب دیگری را به آرشیو بازی‌های Switch می‌آورد.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)