خلاصه کنفرانس Ubisoft در E3 2018

یوبیسات در کنفرانس امسال خود به نظر ما اصلا خوب عمل نکرد چرا که بازی های جدید خود مثل division 2 و assassin odyssey را قبل از نمایشگاه دیده بودیم و امسال یک سنت شکنی بدی هم کرد و اخر نمایشگاه بازی جدیدی نشون نداد و کنفرانس بدون سورپرایز به پایان رسانید

بسته الحاقی و یک MODE جدید از بازی For Honor معرفی شد

Assassin’s Creed Odyssey

یوبسافت بالاخره از عنوان جدید این سری رونمایی کرد. با اینکه بازی از قبل لیک شده بود و تقریبا میدانستیم که این نسخه از سری دقیقا چیست و قرار است بازیکنان را به کجای دنیا روانه کند بنابراین سورپرایز خاصی طی معرفی این بازی از یوبیسافت ندیدیم. بازی در یونان باستان جریان داشت و روایتگر داستان دو شخصیت را گویا بود. این بازی ۱۳ مهر ماه به طور رسمی برای PS4,Xbox One,PC عرضه خواهد شد.

The Crew 2

بازی مورد انتظار The Crew 2 هم که قرار است به زودی و در همین چند هفته آینده (۸ تیر ماه) برای PS4,Xbox One,PC عرضه شود هم یوبیسافت تریلری از این بازی منتشر کرد تا  هایپ بیشتری در دل طرفداران این سری بیاندازد.

Transference

این عنوان هدست های واقعیت مجازی هم که فعلا واقعا چیزی از آن مشخص نیست اما به نظر می رسد یک بازی ترسناک و روانشناختی باشد که به دست کمپانی SpectreVision و با همکاری Ubisoft Montreal در دست توسعه است. این بازی پاییز امسال برای PS4,Xbox One منتشر خواهد شد.

Starlink Battle For Atlas

در جریان کنفرانس یوبیسافت هم اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شد. بازی استارلینک درباره نبرد برای نجات یک سیاره به نام Atlas است. شما در این بازی باید تمامی اقوام مختلفی را که در سیاره‌تان وجود دارد با یکدیگر متحد کنید و پنچه در پنجه‌ی این تهدید بزرگ بیندازید. این بازی نیز ۱۶ مهر برای کنسول های Xbox One,PS4,Nintendo Switch عرضه خواهد شد.

 

بسته الحاقی بازی Mario+Rabbids: Kingdom Battle

Skull and Bones

انگیر یوبیسافت علاقه زیادی به توسعه و بزرگ کردن عناوین جذاب خود دارد. این بازی که انگار همان جدا شده بخش نبرد های دریایی Black Flag است نام جدیدی به خود گرفته و در حال توسعه است! خب از آنجایی که می دانیم یوبیسافت شرکتی پول پرست است ، این عناوین هم دور از انتظار نیست 😉 . با توجه به تاخیرات پی در پی ، این بازی دوازدهم فروردین ماه ۱۳۹۹ عرضه خواهد شد! حالا دلیل این همه زمان برای عرضه این بازی واقعا تمسخر آمیز است. به هر حال این عنوان از قرار معلوم برای PC,PS4,Xbox One عرضه خواهد شد.

Trials Rising

این عنوان که معرفی خود را خیلی خفن و باحال و با به صحنه آمدن یک harley davidson سوار شروع کرد عنوان قبلی این سری را دنبال میکند. این بازی یک سورپرایز برای طرفداران موتورسواری بود و از قرار معلوم فوریه ۲۰۱۹ (بهمن یا اسفند امسال) عرضه خواهد شد.

The Division 2

پس از مقاومت گروه Division و کمک برای نجات New York، حال زمان آن فرا رسیده که این گروه پا به پایتخت آمریکا یا همان واشنگتون دی سی بگذارند. حالا که اثرات ویروس مرگبار که از طریق اسکناس ها در جمعه سیاه بین مردم پخش شده بود و باعث هرج و مرج شده بود گذشته و اینبار گروه های خلافکار هستند که مشکل اصلی کشور شده و به جان مردم افتاده اند. این عنوان به رسم سنت خود مانند نسخه اول اواسط مارس (۲۴ اسفند ماه) برای PS4,Xbox One,PC عرضه خواهد شد.

Beyond Good and Evil 2

و اما از هرچه بگذریم سخن دوست خوش تر است! این عنوان مورد انتظار باز هم تریلری CG از خود در کنفرانس به جا گذاشت و یوبیسافت به معرفی گیم پلی در کنفرانس نپرداخت. اما ظاهرا پشت در های بسته یک developer demo در دسترس بعضی اشخاص قرار گرفته. به هر حال آنطور که پیداست این بازی حالا حالا ها عرضه نخواهد شد! به نظر میرسد یوبیسافت تازه میخواهد از ایده کاربران خود استفاده کند و توسعه این بازی را انجام دهد. از حیث این خبر انتظار می رود بازی حداقل ۲ سال دیگر عرضه شود. این IP مالتی پلتفرم بوده و برای همه پلتفرم ها عرضه خواهد شد.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)