وحشت و تاریکی تأخیر خواهد خورد: تغییر تاریخ عرضه‌ی Vampire Coteries of New York!

بازی زیبا و فوق‌العاده‌ی Vampire Coteries of New York است که به این صورت می‌توان آنرا توضیح داد که بازی دنیایی از تاریکی را به تصویر می‌کشد، بخشی از آن Visual Novel و بخشی دیگر از آن هم RPG است، و تمرکزی نیز بر مورد موضوع سیاست‌های اداره‌ی Undeadها دارد. به عنوان یک عضو از خاندان و خط خونی ومپایر‌ها (خون‌اشام‌ها)، شما باید بین یکی از دو گروه اصلی یا همان Camarilla و Anarchs انتخابی کنید تا داستان را به پیش ببرید. با وجود اینکه پیش از این معرفی شده بود که در تاریخ ۴ دسامبر (۱۳ آذر ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد اما به تازگی فهمیدیم که این تاریخ یک هفته عقب افتاده و الان در تاریخ ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد.

دلیل اصلی که در پس تأخیر این بازی زیبا Vampire Coteries of New York قرار دارد بسیار ساده‌ است. بر اساس گفته‌ی سازنده‌های این بازی یعنی شرکت Draw Distance آنها تصمیم گرفتند تا به خود یک زمان کوتاه برای استراحت دهند و سپس شروع به از بین بردن باگ‌ها کنند و نکات نهایی و پایانی بخش بصری بازی را به اتمام برسانند.

 

وحشت و تاریکی تأخیر خواهد خورد: تغییر تاریخ عرضه‌ی Vampire Coteries of New York!

تصویری از ظاهر بصری بازی یا همان Art style که بسیار خاص و زیباست.

 

شما می‌توانید این عناصر بصری را در تصویری که بالا می‌بینید بررسی کنید. همانطور که قبلاً به این موضوع پرداختیم و از ظاهر و استایل تصویر بالا معلوم است، این بازی از لحاظ بصری شباهت زیادی به بازی‌هایی دارد که در سبک Visual Novel ساخته شده‌اند. ما فهمیدیم که شما قابلیت دیدار با ۴ شخصیت بسیار معروف را در شب‌های New York دارید. شخصیت‌هایی همچون Tamika the Gangrel، Agathon the Tremere، Hope the Malkavian و البته D’Angelo the Nosferatu. از آن جایی که شما می‌توانید کِلَنی که به عضوی از آن تبدیل خواهید شد را انتخاب کنید، شما نیز به این شخصیت‌ها واکنش‌های متفاوتی خواهید داشت.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)