مردگان متحرک با بخار باز می‎‌گردند: بازگشت سری بازی Walking Dead به پلتفورم Steam!

سری بازی Walking Dead با تراژدی همراه است. چندی پیش اتفاقی افتاد که قلب تمامی جامعه‌ی گیم را شکست. خبری که واقعاً غم‌انگیز و ناامیدکننده بود. مخصوصاً برای کسانی که طرفدار بازی‌های داستان‌مدار بودند. خبری هم که درباره‌ی آن صحبت می‌کنیم، خبر تعطیلی ناگهانی و غیرمنتظره‌ی شرکت بازی‌سازی محبوب و شناخته‌شده‌ی Telltale Games می‌باشد. پس از تعطیلی این شرکت تمامی IPهای آن متوقف و کنسل شد. اما خبری که چند وقت پیش سایت ما آن را پوشش داد، بازگشت خارق‌العاده و لذت‌بخش سری Wolf Among Us بود. آن هم با معرفی شروع دوباره‌ای برای عنوان Wolf Among Us 2 در جشنواره‌ی Game Awards 2019. این اتفاق وقایع خوب دیگری را نیز با خود به همراه داشت. سری بازی‌های خارق‌العاده و عالی The Walking Dead ساخته‌ی شرکت Telltale Games اواخر سال ۲۰۱۸ از پلتفورم شناخته‌شده‌ی Steam حذف شد چراکه قربانی نابودی ناگهانی شرکت سازنده‌ی خود Telltale Games شده بود.

در حال حاضر، با انتقال یافتن این فرنچایز به شرکت Skybound Games بعدها این عناوین را به پلتفورم تازه ‌تأسیس Epic Games Store منتقل کرد. البته در حال حاضر این آثار برای کسانی که آنها را در Steam خریداری کردند قابل تجربه و بازی است. شما می‌توانید آنها را ببینید اما نمی‌توانید آنها را خریداری کنید. (البته تنها در صورتی می‌توانید آنها را ببینید که یک لینک مستقیم داشته باشید. لینک‌هایی همچون آنهایی که در بخش پایین قرار دادیم.) این موضوغ به زودی تغییر خواهد کرد چراکه شرکت نجات‌دهنده‌ی رویاهای طرفداران Telltale Games امروز اعلام کرد که بازی‌های Walking Dead Season 1، Season 2، A New Frontier و البته عنوان نهایی The Final Season به صورت Re-Release این هفته به پلتفورم محبوب Steam بازخواهد گشت. هیچ یک از این بازی‌های محبوب، در حال حاظر برای فروش نیستند اما در زمان Re-Release می‌توان هر یک از آنها را به قیمت ۱۵ دلار آمریکایی خریداری کرد. تا زمان انتشار دوباره‌ی این عناوین شما می‌توانید یک نسخه‌ی جذاب دمو از بازی Walking Dead The Final Season را تجربه کنید. این بازی هم اکنون در Steam Page به صورت رایگان قابل دانلود بوده و تنها ۲٫۵GB می‌باشد.

 

کابوسی که در حال فراموش شدن است: بازگشت سری بازی Walking Dead به پلتفورم Steam!

تنها عنوانی که به صورت دمو می‌توانید هم اکنون در Steam از این سری تجربه کنید، بازی Walking Dead The Final Season می‌باشد

 

که البته این قیمت، بهترین نیست. برای مثال نسخه‌ی خارق‌العاده و کامل Walking Dead The Telltale Definitive Series بر روی پلتفورم رقیب Epic Games Store که شامل هر چهار فصل، بعلاوه‌ی ۴۰۰ Days و البته Michonne، با تمامی محتوای مخصوص و پیشرفت‌های گرافیکی با قیمتی ۱۰ دلار ارزان‌تر در دسترس قرار دارد. اما اگر شما حقیقتاً طرفدار پلتفورم Steam هستید و می‌خواهید وفادار بمانید و تمام محتوای خود را در این پلتفورم نگه دارید، شما می‌توانید منتظر بازگشت این سری خارق‌العاده پرطرفدار باشید. شرکت Skybound Games نگفته است که آیا بازی‌های Walking Dead در سایت محبوب و شناخته‌شده‌ی GOG قرار خواهند گرفت یا خیر. البته عنوان The Final Season از سری Walking Dead در این سایت عرضه شد، اما در سال ۲۰۱۸ همزمان با نسخه‌ی پلتفورم Steam حذف شد. شرکت Skybound در حال کار بر روی یک بازی واقعیت مجازی از این سری، تحت نام Walking Dead Saints and Sinners است که چند روز دیگر در تاریخ ۲۳ ژانویه عرضه خواهد شد. (قیمت این اثر ۴۰ دلار، ۳۱ پند و ۳۴ یورو می‌باشد.) این بازی از پلتفورم‌های واقعیت مجازی Valve Index، HTC Vive، Oculus Rift و Windows Mixed Reality پشتیبانی می‌کند.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)

نمره یاب