خاطرات از نو ساخته خواهند شد: معرفی و تأخیر بازی Warcraft 3 Reforged!

شرکت Blizzard چندی پیش تاریخ عرضه‌ی تازه‌ای را برای عنوان Warcraft 3 Reforged اعلام کرد که نشان می‌دهد هم‌اکنون در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۲۰ (۹ بهمن ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد. در ابتدا قرار بود این عنوان سال ۲۰۱۹ منتشر شود اما شرکت Blizzard در یک بلاگ پست گفت اگرچه دوست داشتند این عنوان را امسال عرضه کنند اما به زمان کمی نیاز داشتند تا تمرکز بیشتری را روی ساختن بازی بگذارند و به استانداردهایی که انتظار دارید دست پیدا کنند. این پست از تاریخ‌ها مختلفی که این بازی در آنها عرضه خواهد شد رونمایی کرد.

این بازی ابتدا در مراسم Blizzcon 2018 معرفی شد. بازی Warcraft 3 Reforged یک Remaster خارق‌العاده از بسته‌های الحاقی (RTS (Real Time Strategy تحت عنوان Warcraft 3 Reign of Chaos و The Frozen Throne منتشر شدند. این بسته‌ها شامل ۷ بخش Campaign تک‌نفره یا همان Single-Player است که برای تکمیل آنها باید بیش از ۶۰ مأموریت را به اتمام برسانید. این نسخه‌ی Remastered شامل سیستم Matchmaking به روزرسانی‌شده است که از سرویس‌های آنلاین Battle.net بهره‌مند خواهد بود. بازی Warcraft 3 دنباله‌روی جای‌ پای عناوین دیگر Blizzard همچون بازی Starcraft خواهد بود. (چندی پیش عنوان Starcraft به صورت Remastered دوباره عرضه شد.) به عنوان یک بازسازی بازی Strategy سال ۲۰۰۲، اثر Warcraft 3 Reforged شما را به زمانی پرآشوب از تاریخ Azeroth می‌برد. دورانی که سایه‌ای عظیم بر روی سرزمین صلح‌آمیز سقوط کرد، دنیایی که لرزید و زیر مشت Legion آتش گرفت، و قهرمانان ریسک کردند تا دنیا را از مرگ نجات دهند.

خاطرات از نو ساخته خواهند شد: معرفی و تأخیر بازی Warcraft 3 Reforged!

تصویری از فضا و گیمپلی بازی Warcraft 3 Reforged

با بردن بازی Warcraft 3 به سوی دورانی مدرن، عنوان Warcraft 3 Reforged گرافیک را بازسازی کرده است. با به‌روزرسانی‌هایی که در زمینه‌های کارکترها، انیمیشن، سازه‌ها و اِفِکت‌های بازی صورت گرفته می‌باشد. صدای بازی نیز دست‌خوش آپدیت‌هایی بوده است، اما همچنان شامل صوت صداپیشه‌های اوریجینال خواهد بود تا تجربه‌ی Warcraft 3 را به خاطرات نزدیک‌تر کند. یکی از خصوصیت‌های خاص به بازیکنان نسخه‌ی اوریجینال و Reforged اجازه مبارزه با یکدیگر را می‌دهد. شرکت Blizzard نسخه‌ای بهتر و جدیدتر از World Editor را برای عنوان Warcraft 3 Reforged منتشر خواهد کرد که با ضامن‌های جدید، حمایت از برنامه‌نویسی LUA و مدل جدیدی از وسیله‌ی انتقال برای سازنده‌های این اجتماع تا با آن بازی کنند. شرکت Blizzard همچنین برنامه‌ای برای ایجاد ارتقاهایی درون World Editor در آینده دارد.

هم‌اکنون، شما همین الان هم می‌توانید عنوان Warcraft 3 Reforged را از فروشگاه آنلاین Blizzard پیش‌فروش کنید، جایی که شما می‌تواند Spoils of War Edition را نیز خریداری کنید که به شما محتوای جذابی را برای سایر بازی‌های Blizzard بدست بیاورید، محتوایی همچون سواری Meat Wagon برای World of Warcraft، یک حیوان خونگی Mal’ganis برای بازی Diablo 3 و البته سری کارت The Third War برای بازی Hearthstone و یک سری اسپری انیمیت‌شده و Player Icon برای بازی Overwatch.

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)