بازی Zelda Breath of the Wild پرفروش ترین بازی آمریکا در سری زلدا شد

آمارهای جدیدی از فروش مجموعه زلدا منتشرشده است و پرفروش‌ترین نسخه‌های این سری را به‌خوبی نشان می‌دهد. طبق آمار منتشرشده بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild پرفروش‌ترین نسخه از این سری در آمریکا است. فروش این نسخه از تمام نسخه‌های قبلی این سری در آمریکا بیشترتر است.

بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild یکی از بازی‌های تاپ و روز نینتندو بود که در زمان عرضه خود کنسول نینتندو سوییچ هم‌روی فروش این بازی تأثیر به سزایی داشت. آن روزها نینتندو تمرکز اصلی خود را بر روی ۲ بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild و Super Mario Odyssey گذاشته بود و با همین ۲ بازی یکه‌تازی می‌کرد و توانست این فروش فوق‌العاده را برای خود داشته باشد. در تمام طول فعالیت نینتندو و کنسول‌های آن نسخه‌های مختلف زلدا به‌عنوان بازی اصلی برای این کنسول شناخته می‌شدند  و همیشه این بازی یکی از بازی‌هایی بود که فروش بسیار بالایی را در تمام دوران داشت.

اما حالا طبق جدیدترین اخبار موجود مت پیسکتلا از تیم NPD در حساب توییتر خود آمار و ارقام جدید را از فروش بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild به نمایش گذاشت. همچنین طبق توییتی که این فرد کرده است نسخه‌ی The Legend of Zelda Breath of the Wild توانسته است فروش فوق‌العاده را در آمریکا رغم بزند و این بازی به رتبه‌ی یک در این مجموعه تبدیل شد که فروش آن در امریکا بسیار بالا و به‌دوراز انتظار بود.

توییتی که پیسکتلا از تیم NPD آن را منتشر کره است : مطمئن نیستم که چطور آن را از دست دادم ، اما چندی پیش The Legend of Zelda Breath of Wild به پرفروش‌ترین بازی Zelda تبدیل شد. در اینجا ۵ بازی پرفروش املاک Zelda در تاریخ ایالات‌متحده تا به امروز ارائه‌شده است.

بازی Zelda Breath of the Wild پرفروش ترین بازی آمریکا در سری زلدا شد.

رتبه‌ی اول در لیست پرفروش‌ترین‌های سری زلدا در آمریکا قبلاً دست نسخه‌ی The Legend of Zelda Twilight Princess سری زلدا بود و حالا باقدرتی که نینتندو در این سال‌ها از خود نشان داد بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild که سال ۲۰۱۷ منتشرشده بود تا به الآن توانسته است رکورد نسخه‌ی The Legend of Zelda: Twilight Princess را بشکند و خود را در جایگاه اول قرار دهد.

همچنین نکاتی که باید موردتوجه قرار بگیرد این است که در این آماری که منتشرشده است فقط فقط فروش اولیه بازی‌ها در نظر گرفته‌شده است و نسخه‌هایی مثل ریمستر و غیره به‌هیچ‌عنوان در این فروش‌ها لحاظ نشده است و با این شرایط بازی  Zelda Breath of the Wild در رتبه‌ی اول قرار دارد. همچنین دو نسخه‌ی Zelda Breath of the Wild و Zelda Twilight Princess بودند که بر روی دو پلتفرم منتشر شدند و همین موضوع توانسته است روی فروش این بازی‌ها تأثیر فوق‌العاده داشته باشد و باعث شده است که این دو بازی در رتبه‌های ۱ و ۲ قرار بگیرند.

 

 

منبع
https://www.dualshockers.com/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-best-selling-zelda-game/
http://www.nintendolife.com/news/2019/08/npd_reveals_top_five_best-selling_zelda_games_of_all-time_within_the_us/
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)